نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران، کرج، اصفهان، مشهد متشکل از متخصصان با تجربه، در مرکز اصلی تعمیر یخچال بوش با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. این مرکز خدمات تعمیر و سرویس در محل را با قطعات اصلی و اورجینال با مشاوره رایگان انجام می‌دهد. جهت آگاهی از خدمات شرکت ماهان برتر با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان نیز بهره‌مند شوید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش تهران

خدمات تعمیر یخچال بوش در تهران در تمام مناطق تهران انجام می‌شود. شما کافیست با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار یا سرویسکار یخچال بوش کنید. دیگر نگران پیدا کردن تعمیرکار با تجربه و حرفه ای نباشید نمایندگی تعمیر یخچال بوش بهترین مکان برای تعمیر و سرویس اين محصول است. زیرا با توجه به سایز و وزن يخچال جابجایی و انتقال آن به مرکز تعميرات بسیار سخت بوده و مستلزم صرف هزینه های بالایی است. این مشکل با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به کلی مرتفع می شود. خدمات تعمیر یخچال بوش شرکت ماهان برتر به صورت شبانه روزی است. تعمیرات یخچال بوش و برندهای دیگر در تهران، کرج، اصفهان و مشهد توسط کارشناسان خبره ما امکان پذیر است. نمایندگی رسمی ماهان برتر با داشتن شعبات متعدد در سراسر تهران بزرگ و کشور، خدمات تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد را فراهم آورده است. برای مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان با ما تماس بگیرید.

در صورت لزوم می‌توانید از خدمات برندهای دیگر یخچال در نمایندگی ماهان سرویس اعم از ال جی، سامسونگ، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، فریجیدر، وستینگهاوس، بکو، مابه، پروفایل، وایت هاوس و کنوود نیز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در محل تهران

تعمیر یخچال بوش در محل

جابجا کردن یخچال Bosch برای تعمیر هزینه زیادی دارد و ممکن است هنگام حرکت به دستگاه آسیب برساند. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با دارا بودن شعبات مجاز در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران ئ همچنین کل کشور، آماده خدمت رسانی برای تعمیر یخچال بوش در محل به صورت شبانه روزی مورد نظر می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز با تماس با شماره‌های ذیل می‌توانید با متخصص در اسرع وقت ارتباط برقرار کنید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

مشکلات متداول یخچال بوش

یخچال‌های بوش مانند تمامی برندهای یخچال با مشکلاتی مواجه هستند که در زیر به رایج‌ترین مشکلات اشاره کرده‌ایم که در صورت بروز این آنها باید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد استفاده کنید:

 •  عدم سرمایش درست در یخچال بوش
 • برفک زدن در یخچال و فریزر بوش
 • یخ زدن مواد در یخچال بوش
 • خرابی یخ‌ساز در یخچال و فریزر بوش
 •  چکه کردن آبریز در یخچال بوش
 • خرابی فن یخچال بوش
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال بوش
 • وجود صدای غیر طبیعی در موتور

در صورت بروز مشکل های مطرح شده در بالا برای یخچال شما، می بایست نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید تا با هزینه های بسیار پایین تری اقدام به تعمیرات آن کنید. نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با اعزام متخصصان خبره و با مهارت خود در محل شما اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما می‌نماید. کافیست با ما تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه‌های نمایندگی ماهان سرویس اعم از لباسشویی ال جی، لباسشویی سامسونگ، لباسشویی بوش، لباسشویی جنرال الکتریک، لباسشویی دوو، لباسشویی اسنوا، لباسشویی فریجیدر، لباسشویی وستینگهاوس، لباسشویی بکو، لباسشویی مابه، لباسشویی پروفایل، لباسشویی وایت هاوس و لباسشویی کنوود نیز می‌توانید استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش تهران مشهد اصفهان کرج

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش به تخصص خاصی نیاز دارد. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با 30 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و داشتن شعبات متعدد شبانه‌روزی در تهران و کل کشور آماده خدمت رسانی به شما می باشد. متخصصین شرکت ماهان برتر با گذراندن آموزش‌های تخصصی تعمیر ساید بای ساید بوش را در کمترین زمان ممکن انجام می‌هند و یخچال بوش را با بهترین کیفیت تعمیر می‌کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر بوش در شمال تهران این فرصت را برای همشهریان تهرانی فراهم می‌آورد که تنها با تماس با شماره 02122311533، ابتدا مشاوره رایگان دریافت کنند و سپس در صورت لزوم درخواست اعزام کارشناس مجرب و خبره نمایند. سرویس و تعمیر منظم یخچال بوش توسط تکنسین های مجرب و با تجربه ماهان برتر این اطمینان را به مشتری می‌دهد که تعمیرات یخچال بوش در شمال تهران با بهترین کیفیت و کمترین زمان و همچنین استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش شرق تهران

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در شرق تهران با بالاترین کیفیت و با استفاده از قطعات اصلی برند Bosch در محل مشتری ارائه می‌گردد. در صورتی که یخچال Bosch شما خراب شده و قصد تعمیر آن را دارید با شماره تلفن 02177053036 تماس حاصل کرده و با ذکر نوع دستگاه و مشکل آن درخواست تعمیرکار نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش غرب تهران

شرکت ماهان برتر به عنوان یک نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش در غرب تهران سال‌هاست که خدمات تعمیرات تخصصی ارائه می‌کند. قابل توجه همشهریان عزیز که شعبه مجاز در غرب تهران، همه مناطق منطقه غرب استان تهران را تحت پوشش قرار می‌دهد. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش غرب تهران با بهره گیری از دانش روز و متخصصان خبره، آماده ارائه خدمات بصورت شبانه روزی در سراسر غرب تهران است. فقط کافیست با شماره 02144286837 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم یخچال بوش در جنوب تهران به عنوان نمایندگی اصلی تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر یخچال فریزر بوش را توسط کارشناسان فنی باتجریه و با دانش در مناطق جنوب تهران بزرگ با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. تمام تعمیرکاران نمایندگی ماهان برتر با قطعات یخچال Bosch آشنا بوده و با سال ها تجربه به محل مشتری اعزام میشوند. برای درخواست و اعزام کارشناس فقط با شماره 02177416022 تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه ساید باید ساید در نمایندگی ماهان سرویس اعم از ساید ال جی، ساید سامسونگ، ساید بوش، ساید جنرال الکتریک، ساید دوو، ساید اسنوا، ساید فریجیدر، ساید وستینگهاوس، ساید بکو، ساید مابه، ساید پروفایل، ساید وایت هاوس و ساید کنوود نیز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش کرج

شرکت ماهان برتر علاوه بر تهران به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش کرج نیز فعالیت دارد و در این شهر نیز شعبه دارد. باید بدانید که یخ زدایی مواد غذایی گرم یا فریزر نشانه های آشکار خرابی یخچال بوش است. اگر با این موارد مواجه شدید، ابتدا چراغ های یخ ساز را بررسی کنید. سپس برای اطمینان بیشتر به صدای چرخش فن گوش دهید. اگر برق وجود دارد، باید حتما ترموستات داخلی را تنظیم کنید. در صورتیکه درست نشد و اگر یخچال هنوز به اندازه کافی سرد نیست، یخچال را از برق جدا کنید. بعد از جدا کردن، ابتدای از سالم بودن پریز برق اطمینان حصال کنید و یک چراغ یا لامپ را به پریز وصل کنید تا مطمئن شوید پریز برق دارد. سپس به صدای موتور یخچال بوش  در حال کار با دقت گوش دهید. حال اگر موتور یخچال کار می‌کند اما هنوز دمای داخل یخچال بالاتر از حد استاندارد می‌باشد، ممکن است یکی از قطعات مانند کمپرسور، ترموستات، رله یا تایمر یخ زدایی نیاز به تعمیر، تعویض و یا سرویس داشته باشد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش در کرج در هر یک از این موارد فوق می‌تواند به محل شما کارشناس اعزام کند. فقط کافیست با شماره 02177416022 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش مشهد

خوب است بدانید که دامنه فعالیت شرکت ماهان برتر فقط به تهران و کرج ختم نمی‌شود و این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش مشهد آماده خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در سراسر شهر مشهد است. در همین راسیتا باید بدانید که یخ زدن روی کویل‌های اواپراتور نیز می‌تواند باعث نوسانات دمای داخل یخچال شود. کویل‌ها داخل یخچال هستند و بدون برداشتن پنل‌های پشتی قابل دسترسی نیستند و باید توسط تعمیرکار متخصص ماهان برتر بررسی و عیب‌یابی شوند. در صورت مواجه شدن با این مشکل، اگر ساکن شهر مشهد هستید، باید برای تعمیر یخچال Bosch خود با ما در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر بوش مشهد تماس بگیرید. شماره 02177416022 را لمس کنید تا کارشناس به محل شما اعزام گردد.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش اصفهان

ماهان برتر فقط در تهران، کرج و مشهد فعالیت ندارد و با داشتن شعبات فراوان در سراسر کشور حتی شهر اصفهان را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. شرکت ما به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر بوش اصفهان آماده خدمت رسانی شبانه روزی به همشهریان اصفهانی می‌باشد. اگر دمای یخچال شما خیلی سرد است، ابتدا باید حتما بررسی کنید که یخچال برای مدت طولانی باز نمانده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که ظروف مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شوند نشتی نداشته باشند؛ زیرا این امر باعث یخ زدگی و سردتر شدن فضای داخل یخچال Bosch می‌شود. اگر رطوبت یخچال بوش شما خیلی زیادست، مطمئن شوید که مواد غذایی زیادی را در فضای کوچک یخچال نگهداری نکرده باشید. بایید بدانید اینکار شما باعث ایجاد رطوبت و در عین حال از بین رفتن جریان هوای مورد نیاز داخل یخچال شما می‌شود؛ پس به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. در ادامه بررسی های خود حتما مطمئن شوید که لاستیک اطراف درب یخچال سالم است و کیپ بسته می‌شود. اما اگر با وجود همه این موارد باز هم یخچال بوش شما خراب است، اول از همه باید بگوییم که جای نگرانی نیست. اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش اصفهان تماس حاصل فرمایید.

شارژ گاز یخچال بوش

شارژ گاز در یخچال بوش با توجه به دلایل مختلف تخلیه گاز هزینه متفاوتی دارد. گاهی اوقات ممکن است گاز یخچال تمام شده و فقط باید شارژ گردد؛ اما باید بدانید که تمام شدن گاز به خودی خود رخ نمی‌دهد و می‌تواند دلایل دیگری از جمله نشت گاز یا خرابی قطعات داشته باشد. در این صورت برای عملکرد بهینه لازم است قطعه آسیب دیده تعمیر، سرویس و یا تعویض گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با تکیه بر تخصص تکنسین‌های خود و تضمین اصل بودن قطعات، تعمیر یخچال بوش را تضمین می‌کند. با ما تماس بگیرید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش اصفهان

تعویض و تعمیر قطعات یخچال بوش

تخصصشرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی اصلی تعمیر یخچال فریزر بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد در عیب یابی، سرویس و تعمیرات قطعات یخچال بوش باعث شده که کمترین هزینه اضافی برای تعمیر یخچال بوش به مشتری تحمیل شود. کارشناسان خبره شرکت ماهان برتر ابتدا دستگاه را عیب‌یابی و سپس در صورت امکان، اولویت با تعمیر قطعه معیوب است. در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب، متخصصان ما با هماهنگی شما آن را با قطعه اصلی یخچال Bosch تعویض خواهند کرد.

در صورت لزوم برای خرید فن یخچال کندانسور، کمپرسور و فن پشت سامسونگ با ماهان سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش

همانطور که می‌دانید و در جریان هستید سیهاوی، نمایندگی مجاز و تخصصی تعمیرات یخچال Bosch است؛ در صورتی که گارانتی دستگاه به اتمام رسیده بود، شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد می‌تواند برای شما تعمیرکار اعزام کند. مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر از تخصص و فروش قطعات اصلی یخچال بوش از تمام خدمات ماهان برتر بهره ببرند. این بدان معناست که در صورت تعویض قطعات، قطعه اصلی با قطعه معیوب جایگزین می‌شوند.

حل انواع مشکل یخچال فریزر بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

اگرچه یخچال های این برند بوش از کیفیت بالایی برخوردار هستند، اما ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی و ایراد شوند. مجموعه ماهان برتر به دلیل برخورداری از تعمیرکاران مجرب در این زمینه می‌تواند به شما کمک شایانی کند. انواع مدل یخچال بوش در این مرکز تعمیر و سرویس می‌گردند:

 • انواع یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای سری 8 ، 6 و 4 بوش
 • انواع مدل های KGN، KAN، KAG، KAD، KSW و … یخچال های بوش

حل انواع مشکل یخچال فریزر بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

.در صورت مشاهده هرگونه ایراد در عملکرد هریک از این مدل یخچال ها می توانید برای تعمیر یخچال ساید بوش خود با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد تماس حاصل نمایید. از جمله مشکلات یخچال بوش:

 • یخچال روشن نمی شود.
 • یخچال یکسره کار می کند.
 • موتور یخچال داغ می کند.
 • یخچال برفک می زند.
 • دمای یخچال نوسان دارد.
 • یخچال ناگهان خاموش می شود.
 • آب از یخچال نشت می کند.
 • موتور یخچال داغ می کند.
 • و ….

دلایل سرما نداشتن یخچال فریزر بوش

سرما نداشتن فریزر و یخچال می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. ازجمله:

 • تنظیم نبودن دمای یخچال
 • پر بودن بیش از حد یخچال و کاهش سرمای یخچال بوش
 • ایراد در درب یخچال به دلیل خرابی لاستیک‌های دور درب
 • آسیب کمپرسور و رله‌ی کمپرسور و نشت گاز مبرد نشتی

توصیه می‌شود که برای رفع مشکل سرد نکردن یخچال از تعمیرکار یخچال فریزر بوش در نمایندگی تعمیر یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد کمک بگیرید.

سر و صدای زیاد یخچال بوش

از جمله دلایل سر و صدای غیر طبیعی یخچال بوش:

 • خرابی فن یخچال
 • صدای موتور یا کمپرسور، رله استارت موتور و برد الکترونیکی
 • تراز نبودن یخچال
 • ایراد در فن اوپراتور و فن کندانسور

در صورتی که خرابی هر یک از این موارد، عامل ایجاد صدا باشد، حتما از یک تعمیرکار یخچال بوش برای رفع مشکل کمک بگیرید.

تماس با تعمیرکار یخچال بوش در ماهان برتر

در صورتی که یخچال شما دچار مشکلات مختلفی شده است و نیاز به استفاده از خدمات یخچال بوش دارید، می توانید از تعمیرکاران مرکز مجاز ماهان برتر کمک بگیرید. این مجموعه با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات، انواع خدمات مرتبط در زمینه رفع ایرادات یخچال بوش را به شما ارائه خواهد داد.

رفع ارورهای یخچال بوش

در برخی مواقع یخچال های بوش کدهای خطایی را بر روی کنترل پنل خود نمایش می دهند که مشکلات یا ایرادات قطعات و بخش های مختلف یخچال را نشان می دهد. این ارورها می توانند مربوط به دما، سیستم یخ زدایی، سنسورهای درب یا سایر اجزای داخلی باشند. تعمیرکار با بررسی ارور یخچال بوش می تواند مشکلات دستگاه را تشخیص داده و آن را رفع نماید.

شارژ گاز یخچال بوش

شارژ گاز یخچال بوش مربوط به عملیات شارژ مجدد گاز مبرد در سیستم خنک کننده یخچال می باشد. این کار زمانی انجام می‌ شود که نشتی مبرد وجود داشته باشد یا سطح مبرد کاهش یافته باشد که بر عملکرد یخچال تاثیر گذاشته و باعث خنک نشدن فضای داخلی یخچال خواهد شد. برای انجام این کار بهتر است با ماهان برتر تماس گرفته و از خدمات ما استفاده کنید.

تماس با تعمیرکار یخچال بوش در ماهان برتر

تعمیرکار متخصص ماهان برتر

شرکت ماهان برتر برای ارائه بهترین خدمات، دائما آموزش نیروهای خود را به روز می‌کند. تمام متخصصان ما در نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد افراد با تجربه و حرفه ای هستند. تعمیرکار متخصص ماهان برتر با دارا بودن تجارب و دانش لازم برای تعمیر یخچال بوش، با بیشترین دقت و کیفیت، یخچال را عیب یابی کرده و در صورت نیاز قطعات را تعمیر یا تعویض می‌کنند. در صورت لزوم با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید.

دیگر بابت تعمیرات یخچال فریزر بوش نگران نباشید

همه‌ی یخچال ها ممکن است خراب شوند، اما در صورت خرابی یخچال بوش با ماهان برتر تماس بگیرید. تمام مشکلات یخچال شما، توسط متخصصان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به سادگی سرویس و تعمیر خواهد شد. فرقی نمی‌کند یخچال شما چه مدلی از برند Bosch باشد. شما می‌توانید با کمترین هزینه دستگاهتان را تعمیر کنید. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر یخچال بوش به دست تعمیرکاران ماهان برتر هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر.

نمایندگی اصلی تعمیر یخچال Bosch در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

سوالات متداول در مورد نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال Bosch در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

در این بخش تمام سوالات پیرامون تعمیرات یخچال فریزر Bosch بازگو و مورد بررسی قرار می‌گیرند. با ما همراه باشید:

هزینه تعمیرات یخچال بوش چقدر است؟

هزینه تعمیرات یخچال فریزر بوش بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

آیا خدمات ارائه شده توسط شرکت ماهان برتر گارانتی می‌شود؟

بله خدمات حول تعمیرات یخچال Bosch ارائه می شود دارای گارانتی واقعی می‌باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید.

تعمیرکار یخچال فریزر بوش چه زمانی اعزام می‌شود؟

بعد از ثبت آدرس در ماهان برتر بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت خرابی دستگاه برای شما تعمیرکار اعزام می گردد.

سخن آخر

خرابی یخچال همیشه در دنیای امروز اتفاق می‌افتد. اما این خرابی ها پایان کار یخچال شما نیست. تعمیرکاران باتجربه ماهان برتر راه حل‌های مناسبی برای تمامی این مشکلات و خرابی‌ها دارند. فقط کافیست با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید که به راحتی در هر ساعت از شبانه روز تعمیرکار به محل شما اعزام گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نیز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران، کرج، اصفهان و مشهد یکی از مجرب‌ترین و متخصص‌ترین تیم‌های تعمیر یخچال در در سراسر کشور و دسترس شما خواهد بود. بنابراین اگر به طور ناگهانی مشکلی برای یخچال شما پیش آمد می‌توانید به ما اعتماد کنید و با شماره‌های داخل سایت تماس بگیرید.
5/5 - (2 امتیاز)