نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان، مشهد متشکل از متخصصان با تجربه، در مرکز اصلی تعمیر یخچال سامسونگ با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. این مرکز خدمات تعمیر و سرویس در محل را با قطعات اصلی و اورجینال با مشاوره رایگان انجام می‌دهد. جهت آگاهی از خدمات شرکت ماهان برتر با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان نیز بهره‌مند شوید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تهران

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در تهران در تمام مناطق تهران انجام می‌شود. شما کافیست با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار یا سرویسکار یخچال سامسونگ کنید. دیگر نگران پیدا کردن تعمیرکار با تجربه و حرفه ای نباشید نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ بهترین مکان برای تعمیر و سرویس اين محصول است. زیرا با توجه به سایز و وزن يخچال جابجایی و انتقال آن به مرکز تعميرات بسیار سخت بوده و مستلزم صرف هزینه های بالایی است. این مشکل با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به کلی مرتفع می شود. خدمات تعمیر یخچال سامسونگ شرکت ماهان برتر به صورت شبانه روزی است. تعمیرات یخچال سامسونگ و برندهای دیگر در تهران، کرج، اصفهان و مشهد توسط کارشناسان خبره ما امکان پذیر است. نمایندگی رسمی ماهان برتر با داشتن شعبات متعدد در سراسر تهران بزرگ و کشور، خدمات تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد را فراهم آورده است. برای مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان با ما تماس بگیرید.

در صورت لزوم می‌توانید از خدمات برندهای دیگر یخچال در نمایندگی ماهان سرویس اعم از ال جی، بوش، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، فریجیدر، وستینگهاوس، بکو، مابه، پروفایل، وایت هاوس و کنوود نیز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در محل تهران مشهد اصفهان کرج

تعمیر یخچال سامسونگ در محل

جابجا کردن یخچال Samsung برای تعمیر هزینه زیادی دارد و ممکن است هنگام حرکت به دستگاه آسیب برساند. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با دارا بودن شعبات مجاز در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران ئ همچنین کل کشور، آماده خدمت رسانی برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در محل به صورت شبانه روزی مورد نظر می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز با تماس با شماره‌های ذیل می‌توانید با متخصص در اسرع وقت ارتباط برقرار کنید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

مشکلات متداول یخچال سامسونگ

یخچال‌های سامسونگ مانند تمامی برندهای یخچال با مشکلاتی مواجه هستند که در زیر به رایج‌ترین مشکلات اشاره کرده‌ایم که در صورت بروز این آنها باید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد استفاده کنید:

 •  عدم سرمایش درست در یخچال سامسونگ
 • برفک زدن در یخچال و فریزر
 • یخ زدن مواد در یخچال
 • خرابی یخ‌ساز در یخچال و فریزر سامسونگ
 •  چکه کردن آبریز در یخچال سامسونگ
 • خرابی فن
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال سامسونگ
 • وجود صدای غیر طبیعی در موتور

در صورت بروز مشکل های مطرح شده در بالا برای یخچال شما، می بایست نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید تا با هزینه های بسیار پایین تری اقدام به تعمیرات آن کنید. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با اعزام متخصصان خبره و با مهارت خود در محل شما اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما می‌نماید. کافیست با ما تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه‌های نمایندگی ماهان سرویس اعم از لباسشویی ال جی، لباسشویی سامسونگ، لباسشویی بوش، لباسشویی جنرال الکتریک، لباسشویی دوو، لباسشویی اسنوا، لباسشویی فریجیدر، لباسشویی وستینگهاوس، لباسشویی بکو، لباسشویی مابه، لباسشویی پروفایل، لباسشویی وایت هاوس و لباسشویی کنوود نیز می‌توانید استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ تهران کرج مشهد اصفهان

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به تخصص خاصی نیاز دارد. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با 30 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و داشتن شعبات متعدد شبانه‌روزی در تهران و کل کشور آماده خدمت رسانی به شما می باشد. متخصصین شرکت ماهان برتر با گذراندن آموزش‌های تخصصی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را در کمترین زمان ممکن انجام می‌هند و یخچال سامسونگ را با بهترین کیفیت تعمیر می‌کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران این فرصت را برای همشهریان تهرانی فراهم می‌آورد که تنها با تماس با شماره 02122311533، ابتدا مشاوره رایگان دریافت کنند و سپس در صورت لزوم درخواست اعزام کارشناس مجرب و خبره نمایند. سرویس و تعمیر منظم یخچال سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و با تجربه ماهان برتر این اطمینان را به مشتری می‌دهد که تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در شمال تهران با بهترین کیفیت و کمترین زمان و همچنین استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ شرق تهران

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در شرق تهران با بالاترین کیفیت و با استفاده از قطعات اصلی برند Samsung در محل مشتری ارائه می‌گردد. در صورتی که یخچال Samsung شما خراب شده و قصد تعمیر آن را دارید با شماره تلفن 02177053036 تماس حاصل کرده و با ذکر نوع دستگاه و مشکل آن درخواست تعمیرکار نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ غرب تهران

شرکت ماهان برتر به عنوان یک نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ در غرب تهران سال‌هاست که خدمات تعمیرات تخصصی ارائه می‌کند. قابل توجه همشهریان عزیز که شعبه مجاز در غرب تهران، همه مناطق منطقه غرب استان تهران را تحت پوشش قرار می‌دهد. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ غرب تهران با بهره گیری از دانش روز و متخصصان خبره، آماده ارائه خدمات بصورت شبانه روزی در سراسر غرب تهران است. فقط کافیست با شماره 02144286837 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم یخچال سامسونگ در جنوب تهران به عنوان نمایندگی اصلی تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را توسط کارشناسان فنی باتجریه و با دانش در مناطق جنوب تهران بزرگ با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. تمام تعمیرکاران نمایندگی ماهان برتر با قطعات یخچال Samsung آشنا بوده و با سال ها تجربه به محل مشتری اعزام میشوند. برای درخواست و اعزام کارشناس فقط با شماره 02177416022 تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه ساید باید ساید در نمایندگی ماهان سرویس اعم از ساید ال جی، ساید سامسونگ، ساید بوش، ساید جنرال الکتریک، ساید دوو، ساید اسنوا، ساید فریجیدر، ساید وستینگهاوس، ساید بکو، ساید مابه، ساید پروفایل، ساید وایت هاوس و ساید کنوود نیز استفاده کنید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ کرج

شرکت ماهان برتر علاوه بر تهران به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ کرج نیز فعالیت دارد و در این شهر نیز شعبه دارد. باید بدانید که یخ زدایی مواد غذایی گرم یا فریزر نشانه های آشکار خرابی یخچال سامسونگ است. اگر با این موارد مواجه شدید، ابتدا چراغ های یخ ساز را بررسی کنید. سپس برای اطمینان بیشتر به صدای چرخش فن گوش دهید. اگر برق وجود دارد، باید حتما ترموستات داخلی را تنظیم کنید. در صورتیکه درست نشد و اگر یخچال هنوز به اندازه کافی سرد نیست، یخچال را از برق جدا کنید. بعد از جدا کردن، ابتدای از سالم بودن پریز برق اطمینان حصال کنید و یک چراغ یا لامپ را به پریز وصل کنید تا مطمئن شوید پریز برق دارد. سپس به صدای موتور یخچال سامسونگ  در حال کار با دقت گوش دهید. حال اگر موتور یخچال کار می‌کند اما هنوز دمای داخل یخچال بالاتر از حد استاندارد می‌باشد، ممکن است یکی از قطعات مانند کمپرسور، ترموستات، رله یا تایمر یخ زدایی نیاز به تعمیر، تعویض و یا سرویس داشته باشد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در کرج در هر یک از این موارد فوق می‌تواند به محل شما کارشناس اعزام کند. فقط کافیست با شماره 02177416022 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ مشهد

خوب است بدانید که دامنه فعالیت شرکت ماهان برتر فقط به تهران و کرج ختم نمی‌شود و این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ مشهد آماده خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در سراسر شهر مشهد است. در همین راسیتا باید بدانید که یخ زدن روی کویل‌های اواپراتور نیز می‌تواند باعث نوسانات دمای داخل یخچال شود. کویل‌ها داخل یخچال هستند و بدون برداشتن پنل‌های پشتی قابل دسترسی نیستند و باید توسط تعمیرکار متخصص ماهان برتر بررسی و عیب‌یابی شوند. در صورت مواجه شدن با این مشکل، اگر ساکن شهر مشهد هستید، باید برای تعمیر یخچال Samsung خود با ما در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ مشهد تماس بگیرید. شماره 02177416022 را لمس کنید تا کارشناس به محل شما اعزام گردد.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ اصفهان

ماهان برتر فقط در تهران، کرج و مشهد فعالیت ندارد و با داشتن شعبات فراوان در سراسر کشور حتی شهر اصفهان را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. شرکت ما به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ اصفهان آماده خدمت رسانی شبانه روزی به همشهریان اصفهانی می‌باشد. اگر دمای یخچال شما خیلی سرد است، ابتدا باید حتما بررسی کنید که یخچال برای مدت طولانی باز نمانده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که ظروف مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شوند نشتی نداشته باشند؛ زیرا این امر باعث یخ زدگی و سردتر شدن فضای داخل یخچال Samsung می‌شود. اگر رطوبت یخچال سامسونگ شما خیلی زیادست، مطمئن شوید که مواد غذایی زیادی را در فضای کوچک یخچال نگهداری نکرده باشید. بایید بدانید اینکار شما باعث ایجاد رطوبت و در عین حال از بین رفتن جریان هوای مورد نیاز داخل یخچال شما می‌شود؛ پس به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. در ادامه بررسی های خود حتما مطمئن شوید که لاستیک اطراف درب یخچال سالم است و کیپ بسته می‌شود. اما اگر با وجود همه این موارد باز هم یخچال سامسونگ شما خراب است، اول از همه باید بگوییم که جای نگرانی نیست. اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ اصفهان تماس حاصل فرمایید.

روند سرویس یخچال در محل

سرویس یخچال در محل ، روند مشخص و تعریف شده ای دارد که موجب نظم بیشتر آن شده است. برای بهره مندی از این سرویس، باید اول با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد تماس بگیرید. همکاران ما از شما مدل یخچال و مشکلات ایجاد شده را پرسیده و اطلاعات لازم را ثبت می کنند. اول راه حل هایی به شما ارائه می شود که با اجرای آنها، مشکل را برطرف کنید. در صورت از بین نرفتن ایراد، تیم کارشناسی به آدرس شما مراجعه می کنند تا یخچال را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند.

تعمیر مشکل سرد شدن بیش از اندازه یخچال سامسونگ توسط نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

در برخی شرایط دمای یخچال بسیار پایین تر از حد معمول است و این اتفاق سبب یخ‌زدگی مواد غذایی حتی در قسمت پایین یخچال می‌شود. بروز چنین اشکالی معمولاً با این اتفاق همراه است که یخچال مدت زمان بیشتری کار ‌کند و مصرف برق بالاتری دارد. در اکثر یخچال‌های دارای فریزر، سرمای بخش مواد غذایی ناشی از سرمای بخش فریزر است که توسط سیستم لوله‌های مخصوصی منتقل می شود. تجربه تعمیرکاران نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد نشان داده است که بروز این اتفاق یعنی سرد شدن بیش از اندازه یخچال، غالباً به دلیل بروز خرابی در قسمت‌هایی مانند دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است. در صورت وجود چنین اشکالی در دستگاه خویش می توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در منزل تماس بگیرید.

شارژ گاز یخچال سامسونگ

شارژ گاز در یخچال سامسونگ با توجه به دلایل مختلف تخلیه گاز هزینه متفاوتی دارد. گاهی اوقات ممکن است گاز یخچال تمام شده و فقط باید شارژ گردد؛ اما باید بدانید که تمام شدن گاز به خودی خود رخ نمی‌دهد و می‌تواند دلایل دیگری از جمله نشت گاز یا خرابی قطعات داشته باشد. در این صورت برای عملکرد بهینه لازم است قطعه آسیب دیده تعمیر، سرویس و یا تعویض گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با تکیه بر تخصص تکنسین‌های خود و تضمین اصل بودن قطعات، تعمیر یخچال سامسونگ را تضمین می‌کند. با ما تماس بگیرید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ مشهد

تعویض و تعمیر قطعات یخچال سامسونگ

تخصصشرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی اصلی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد در عیب یابی، سرویس و تعمیرات قطعات یخچال سامسونگ باعث شده که کمترین هزینه اضافی برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ به مشتری تحمیل شود. کارشناسان خبره شرکت ماهان برتر ابتدا دستگاه را عیب‌یابی و سپس در صورت امکان، اولویت با تعمیر قطعه معیوب است. در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب، متخصصان ما با هماهنگی شما آن را با قطعه اصلی یخچال Samsung تعویض خواهند کرد.

در صورت لزوم برای خرید فن یخچال کندانسور، کمپرسور و فن پشت سامسونگ با ماهان سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

همانطور که می‌دانید و در جریان هستید شرکت سام سرویس، نمایندگی مجاز و تخصصی تعمیرات یخچال Samsung است؛ در صورتی که گارانتی دستگاه به اتمام رسیده بود، شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد می‌تواند برای شما تعمیرکار اعزام کند. مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر از تخصص و فروش قطعات اصلی یخچال سامسونگ از تمام خدمات ماهان برتر بهره ببرند. این بدان معناست که در صورت تعویض قطعات، قطعه اصلی با قطعه معیوب جایگزین می‌شوند.

تعمیر دمپر یخچال سامسونگ در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

دمپر یکی از قطعات بکاررفته در یخچال های امروزی است که بروز اشکال در آن سبب ایجاد اختلالاتی در دمای یخچال می‌گردد. یکی از وظایف دمپر، انتقال سرما و برودت موجود در فریزر به داخل یخچال است. هر وقت دمای یخچال بالا برود، فرمانی توسط برد الکتریکی به دمپر داده می‌شود تا دریچه انتقال دهنده هوای سرد را باز کند. با باز شدن این دریچه سرمای موجود در فریزر، توسط یک فن که در فریزر نصب شده از طریق مجرای هوا و دریچه دمپر به درون یخچال انتقال داده می‌شود. در صورت بروز اختلال در دمای یخچال سامسونگ و محرز شدن ایراد در این بخش از دستگاه، توصیه می‌شود کار تعمیر و تعویض آن را به کارشناسان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد بسپارید.

تعمیر لامپ یخچال سامسونگ

یکی از قطعات بکاررفته در یخچال‌های سامسونگ امروزی، که احتمال بروز خرابی در آن وجود دارد، لامپ است. خوشبختانه سوختگی و خرابی لامپ یخچال با اندک بررسی و مشاهده چشمی قابل تشخیص است و نیاز به تخصص ویژه‌ای ندارد. بنابراین در صورت کار نکردن لامپ یخچال سامسونگ، توصیه می‌شود در وهله نخست از سالم بودن چراغ مطمئن گردید. برای این کار لامپ را در آورده، نگاه کنید و اگر سوخته بود، آن را با یک نمونه مشابه و سالم عوض کنید.

تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ توسط نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

در صورت خرابی لاستیک درب یخچال سامسونگ، حفظ دمای مناسب برای یخچال دشوار می‌گردد. همین موضوع سبب می‌شود تا کمپرسور یخچال برخلاف همیشه مشغول به کار باشد. نتیجه این اتفاقات در نهایت خرابی کمپرسور و استهلاک سایر قطعات است. از همین رو توصیه می‌شود در صورت بروز خرابی در این بخش، هر چه سریع‌تر جهت تعویض و یا تعمیر لاستیک درب یخچال اقدام گردد. خرابی لاستیک درب یخچال سامسونگ، خوشبختانه اشکال چندان شایعی نیست و در صورت اتفاق نیز با صرف مدت زمانی اندک قابل رفع است. جهت دریافت سرویس‌های مرتبط با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد در منزل کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ توسط نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

نکات ایمنی برای پیشگیری از تعمیر یخچال SAMSUNG

در ادامه مواردی رو بررسی می‌کنیم که به شما در جهت پیشگیری از خراب شدن زیاد یخچال samsung و مراجعه به تعمیرکار، کمک شایانی می‌کند. با ما همراه باشید.

 • فاصله دادن حداقل ۲۰ سانتی نتری بین دیوار و پشت یخچال
 • قرار ندادن یخچال و فریزر در کنار دستگاه‌های تولیدکننده گرما
 • خاموش کردن ۳ ساعت قبل از جا به جایی یخچال
 • چک کردن هر ۲ ماه یکبار لاستیک ها و درزگیر یخچال فریزر
 • گذاشتن درجه حرارت ۱ تا ۲ در زمستان و ۲ تا ۴ در تابستان
 • تمیز کردن موتور یخچال مخصوص یخچال های بدون پوشش برای موتور
 • عدم باز و بسته مکرر و بی دلیل درب یخچال
 • استفاده از دستمال ضد خش و مواد شوینده مناسب
 • استفاده نکردن از جسم تیز و خشن برای پاک کردن برفک
 • قرار دادن روی سطح صاف برای توزیع یکنواخت گاز
 • خودداری از قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال
 • قرار ندادن ظروف خیلی نزدیک هم برای گردش هوای مناسب
 • استفاده از پک های بوگیر آماده و یا زغال برای از بین بردن بو نامطبوع
 • بسته بندی خوب و مناسب موتد غذایی
 • قرار ندادن حجم زیاد بطری در یخچال سامسونگ

کاربران گرامی توجه داشته باشید که عدم رعایت موارد فوق می تواند شما را نیازمند به تعمیرات یخچال سامسونگ نماید. در صورتی که به تعیمرکار نیزا داشتید با نمایندگی ماهان برتر تماس حاصل فرمایید.

خدمات ماهان برتر برای تعمیر یخچال SAMSUNG در تهران، مشهد، اصفهان و کرج

خدمات ماهان برتر برای تعمیر یخچال SAMSUNG در تهران، مشهد، اصفهان و کرج

خدمات قابل ارائه در راستای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، در ماهان برتر عبارتند از:

۱. تعمیر و تعویض موتور یخچال سامسونگ

یکی از مهمترین موضوعات، تعویض یا تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ است. باید بدانید که یخچال فریزر های sasmsung دارای دو نوع کمپرسور هستند. در دستگاه های قدیمی از کمپرسورهای پیستونی و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر استفاده شده است.

۲. تعمیر یا تعویض کامل فن کندانسور یخچال سامسونگ

فن کندانسور در یخچال فریزر سامسونگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را دارد. در صورتی که این قطعه به مشکل روبرو شود، باید به تعویض یا تعمیر فن یخچال sasmsung اقدام کنید.

در صورت لزوم برای خرید فن یخچال کندانسور، کمپرسور و فن پشت سامسونگ با ماهان سرویس تماس بگیرید.

۳. رفع مشکل فن داخلی یخچال Samsung

توجه داشته باشید که یخچال فریزر سامسونگ دارای یک فن در قسمت یخچال و یک فن در قسمت فریزر است که وظیفه انتقال سرما به بخش های مختلف کابین را بر عهده دارند. درصورت خرابی باید تعمیر یا تعویض گردد که باید توسط تعمیرکار یخچال Samsung انجام شود.

۴. شارژ گاز یخچال سامسونگ

گاز یخچال امکان دارد به دلیل پوسیدگی لوله های داخلی و یا برخورد سخت به لوله آن، خالی شده باشد. در همین راستا، نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه می‌شود. در صورتی که با چنین مشکلی روبرو شوید باید اقدامات لازم برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ خود را به عمل آورید.

۵. رفع مشکل یا تعویض سنسور دمایی یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر samsung در قسمت های مختلف داخلی و خارجی دارای سنسور دما است. هرکدام از این سنسورها وظیفه کنترل دما را بر عهده دارند. در صورت معیوب بودن هر کدام از آنها، قرایند سیستماتیک دستگاه دچار اختلال می‌شود. پس در صورت لزوم باید تعمیر یا تعویض شوند.

۶. تعویض المنت انواع مدل یخچال فریزر Samsung

باید بدانید که المنت یخچال فریزر سامسونگ  وظیفه دیفراست (برفک زدایی) در دستگاه را برعهده دارد. در همین راستا اگر دستگاه شما دچار برفک بسیاری شده که از بین نرفته اند، باید توجه داشته باشید که دیفراست خراب شده وباید تعمیر یا تعویض گردد.

۷. تعمیر تخصصی برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ توسط نمایندگی ماهان برتر در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. در همین راستا باید تعویض یا تعمیر شود که توسط نمایندگی ماهان برتر در تهران، کرج، اصفهان و مشهد انجام می شود.

۸. سرویس دوره ای کندانسور یخچال فریزر Samsung

توجه داشته باشید که از موضوعات مهم در جلوگیری از تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، سرویس دوره ای کل دستگاه، موتور و کندانسور است. کندانسور یخچال فریزر سامسونگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل وجود فن امکان جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. لذا کندانسور یخچال فریزر samsung نیاز به سرویس دوره ای دارد تا موجب افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

تعمیرکار متخصص ماهان برتر

شرکت ماهان برتر برای ارائه بهترین خدمات، دائما آموزش نیروهای خود را به روز می‌کند. تمام متخصصان ما در نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد افراد با تجربه و حرفه ای هستند. تعمیرکار متخصص ماهان برتر با دارا بودن تجارب و دانش لازم برای تعمیر یخچال سامسونگ، با بیشترین دقت و کیفیت، یخچال را عیب یابی کرده و در صورت نیاز قطعات را تعمیر یا تعویض می‌کنند. در صورت لزوم با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید.

دیگر بابت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ نگران نباشید

همه‌ی یخچال ها ممکن است خراب شوند، اما در صورت خرابی یخچال سامسونگ با ماهان برتر تماس بگیرید. تمام مشکلات یخچال شما، توسط متخصصان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به سادگی سرویس و تعمیر خواهد شد. فرقی نمی‌کند یخچال شما چه مدلی از برند Samsung باشد. شما می‌توانید با کمترین هزینه دستگاهتان را تعمیر کنید. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ به دست تعمیرکاران ماهان برتر هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر.

نمایندگی اصلی تعمیر یخچال Samsung در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

سوالات متداول در مورد نمایندگی اصلی تعمیر یخچال Samsung در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

در این بخش تمام سوالات پیرامون تعمیرات یخچال فریزر Samsung بازگو و مورد بررسی قرار می‌گیرند. با ما همراه باشید:

هزینه تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

آیا خدمات ارائه شده توسط شرکت ماهان برتر گارانتی می‌شود؟

بله خدمات حول تعمیرات یخچال Samsung ارائه می شود دارای گارانتی واقعی می‌باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید.

تعمیرکار یخچال سامسونگ چه زمانی اعزام می‌شود؟

بعد از ثبت آدرس در ماهان برتر بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت خرابی دستگاه برای شما تعمیرکار اعزام می گردد.

سخن آخر

خرابی یخچال همیشه در دنیای امروز اتفاق می‌افتد. اما این خرابی ها پایان کار یخچال شما نیست. تعمیرکاران باتجربه ماهان برتر راه حل‌های مناسبی برای تمامی این مشکلات و خرابی‌ها دارند. فقط کافیست با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید که به راحتی در هر ساعت از شبانه روز تعمیرکار به محل شما اعزام گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نیز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و مشهد یکی از مجرب‌ترین و متخصص‌ترین تیم‌های تعمیر یخچال در در سراسر کشور و دسترس شما خواهد بود. بنابراین اگر به طور ناگهانی مشکلی برای یخچال شما پیش آمد می‌توانید به ما اعتماد کنید و با شماره‌های داخل سایت تماس بگیرید.
5/5 - (1 امتیاز)