نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر ال جی تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر الجی تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر الجی در تهران، کرج، اصفهان، مشهد متشکل از متخصصان با تجربه، در مرکز اصلی تعمیر یخچال الجی با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. این مرکز خدمات تعمیر و سرویس در محل را با قطعات اصلی و اورجینال با مشاوره رایگان انجام می‌دهد. جهت آگاهی از خدمات شرکت ماهان برتر با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان نیز بهره‌مند شوید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر ال جی تهران

خدمات تعمیر یخچال ال جی در تهران در تمام مناطق تهران انجام می‌شود. شما کافیست با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر الجی در تهران تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار یا سرویسکار یخچال الجی کنید. دیگر نگران پیدا کردن تعمیرکار با تجربه و حرفه ای نباشید نمایندگی تعمیر یخچال ال جی بهترین مکان برای تعمیر و سرویس اين محصول است. زیرا با توجه به سایز و وزن يخچال جابجایی و انتقال آن به مرکز تعميرات بسیار سخت بوده و مستلزم صرف هزینه های بالایی است. این مشکل با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به کلی مرتفع می شود. خدمات تعمیر یخچال الجی شرکت ماهان برتر به صورت شبانه روزی است. تعمیرات یخچال فریزر ال جی و برندهای دیگر در تهران، کرج، اصفهان و مشهد توسط کارشناسان خبره ما امکان پذیر است. نمایندگی رسمی ماهان برتر با داشتن شعبات متعدد در سراسر تهران بزرگ و کشور، خدمات تعمیرات یخچال الجی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد را فراهم آورده است. برای مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان با ما تماس بگیرید.

در صورت لزوم می‌توانید از خدمات برندهای دیگر یخچال در نمایندگی ماهان سرویس اعم از سامسونگ، بوش، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، فریجیدر، وستینگهاوس، بکو، مابه، پروفایل، وایت هاوس و کنوود نیز استفاده کنید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی تهران

تعمیر یخچال ال جی در محل

جابجا کردن یخچال ال‌جی برای تعمیر هزینه زیادی دارد و ممکن است هنگام حرکت به دستگاه آسیب برساند. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با دارا بودن شعبات مجاز در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران ئ همچنین کل کشور، آماده خدمت رسانی برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در محل به صورت شبانه روزی مورد نظر می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز با تماس با شماره‌های ذیل می‌توانید با متخصص در اسرع وقت ارتباط برقرار کنید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

مشکلات متداول یخچال ال جی

یخچال‌های ال جی مانند تمامی برندهای یخچال با مشکلاتی مواجه هستند که در زیر به رایج‌ترین مشکلات اشاره کرده‌ایم که در صورت بروز این آنها باید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد استفاده کنید:

 •  عدم سرمایش درست در یخچال ال جی
 • برفک زدن در یخچال و فریزر
 • یخ زدن مواد در یخچال
 • خرابی یخ‌ساز در یخچال و فریزر ال جی
 •  چکه کردن آبریز در یخچال ال جی
 • خرابی فن
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال ال جی
 • وجود صدای غیر طبیعی در موتور

در صورت بروز مشکل های مطرح شده در بالا برای یخچال شما، می بایست نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید تا با هزینه های بسیار پایین تری اقدام به تعمیرات آن کنید. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با اعزام متخصصان خبره و با مهارت خود در محل شما اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما می‌نماید. کافیست با ما تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه‌های نمایندگی ماهان سرویس اعم از لباسشویی ال جی، لباسشویی سامسونگ، لباسشویی بوش، لباسشویی جنرال الکتریک، لباسشویی دوو، لباسشویی اسنوا، لباسشویی فریجیدر، لباسشویی وستینگهاوس، لباسشویی بکو، لباسشویی مابه، لباسشویی پروفایل، لباسشویی وایت هاوس و لباسشویی کنوود نیز می‌توانید استفاده نمایید.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی تهران کرج مشهد اصفهان

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی به تخصص خاصی نیاز دارد. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با 30 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و داشتن شعبات متعدد شبانه‌روزی در تهران و کل کشور آماده خدمت رسانی به شما می باشد. متخصصین شرکت ماهان برتر با گذراندن آموزش‌های تخصصی تعمیر ساید بای ساید ال جی را در کمترین زمان ممکن انجام می‌هند و یخچال ال جی را با بهترین کیفیت تعمیر می‌کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در شمال تهران این فرصت را برای همشهریان تهرانی فراهم می‌آورد که تنها با تماس با شماره 02122311533، ابتدا مشاوره رایگان دریافت کنند و سپس در صورت لزوم درخواست اعزام کارشناس مجرب و خبره نمایند. سرویس و تعمیر منظم یخچال ال جی توسط تکنسین های مجرب و با تجربه ماهان برتر این اطمینان را به مشتری می‌دهد که تعمیرات یخچال فریزر الجی در شمال تهران با بهترین کیفیت و کمترین زمان و همچنین استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی شرق تهران

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در شرق تهران با بالاترین کیفیت و با استفاده از قطعات اصلی برند LG در محل مشتری ارائه می‌گردد. در صورتی که یخچال LG شما خراب شده و قصد تعمیر آن را دارید با شماره تلفن 02177053036 تماس حاصل کرده و با ذکر نوع دستگاه و مشکل آن درخواست تعمیرکار نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی غرب تهران

شرکت ماهان برتر به عنوان یک نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران سال‌هاست که خدمات تعمیرات تخصصی ارائه می‌کند. قابل توجه همشهریان عزیز که شعبه مجاز در غرب تهران، همه مناطق منطقه غرب استان تهران را تحت پوشش قرار می‌دهد. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی غرب تهران با بهره گیری از دانش روز و متخصصان خبره، آماده ارائه خدمات بصورت شبانه روزی در سراسر غرب تهران است. فقط کافیست با شماره 02144286837 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم یخچال الجی در جنوب تهران به عنوان نمایندگی اصلی تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر یخچال فریزر الجی را توسط کارشناسان فنی باتجریه و با دانش در مناطق جنوب تهران بزرگ با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. تمام تعمیرکاران نمایندگی ماهان برتر به قطعات یخچال LG آشنا بوده و با سال ها تجربه به محل مشتری اعزام میشوند. برای درخواست و اعزام کارشناس فقط با شماره 02177416022 تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه ساید باید ساید در نمایندگی ماهان سرویس اعم از ساید ال جی، ساید سامسونگ، ساید بوش، ساید جنرال الکتریک، ساید دوو، ساید اسنوا، ساید فریجیدر، ساید وستینگهاوس، ساید بکو، ساید مابه، ساید پروفایل، ساید وایت هاوس و ساید کنوود نیز استفاده کنید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر ال جی کرج

شرکت ماهان برتر علاوه بر تهران به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی کرج نیز فعالیت دارد و در این شهر نیز شعبه دارد. باید بدانید که یخ زدایی مواد غذایی گرم یا فریزر نشانه های آشکار خرابی یخچال ال جی است. اگر با این موارد مواجه شدید، ابتدا چراغ های یخ ساز را بررسی کنید. سپس برای اطمینان بیشتر به صدای چرخش فن گوش دهید. اگر برق وجود دارد، باید حتما ترموستات داخلی را تنظیم کنید. در صورتیکه درست نشد و اگر یخچال هنوز به اندازه کافی سرد نیست، یخچال را از برق جدا کنید. بعد از جدا کردن، ابتدای از سالم بودن پریز برق اطمینان حصال کنید و یک چراغ یا لامپ را به پریز وصل کنید تا مطمئن شوید پریز برق دارد. سپس به صدای موتور یخچال ال جی  در حال کار با دقت گوش دهید. حال اگر موتور یخچال کار می‌کند اما هنوز دمای داخل یخچال بالاتر از حد استاندارد می‌باشد، ممکن است یکی از قطعات مانند کمپرسور، ترموستات، رله یا تایمر یخ زدایی نیاز به تعمیر، تعویض و یا سرویس داشته باشد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در کرج در هر یک از این موارد فوق می‌تواند به محل شما کارشناس اعزام کند. فقط کافیست با شماره 02177416022 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی مشهد

خوب است بدانید که دامنه فعالیت شرکت ماهان برتر فقط به تهران و کرج ختم نمی‌شود و این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی مشهد آماده خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در سراسر شهر مشهد است. در همین راسیتا باید بدانید که یخ زدن روی کویل‌های اواپراتور نیز می‌تواند باعث نوسانات دمای داخل یخچال شود. کویل‌ها داخل یخچال هستند و بدون برداشتن پنل‌های پشتی قابل دسترسی نیستند و باید توسط تعمیرکار متخصص ماهان برتر بررسی و عیب‌یابی شوند. در صورت مواجه شدن با این مشکل، اگر ساکن شهر مشهد هستید، باید برای تعمیر یخچال LG خود با ما در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی مشهد تماس بگیرید. شماره 02177416022 را لمس کنید تا کارشناس به محل شما اعزام گردد.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر ال جی اصفهان

ماهان برتر فقط در تهران، کرج و مشهد فعالیت ندارد و با داشتن شعبات فراوان در سراسر کشور حتی شهر اصفهان را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. شرکت ما به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی اصفهان آماده خدمت رسانی شبانه روزی به همشهریان اصفهانی می‌باشد. اگر دمای یخچال شما خیلی سرد است، ابتدا باید حتما بررسی کنید که یخچال برای مدت طولانی باز نمانده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که ظروف مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شوند نشتی نداشته باشند؛ زیرا این امر باعث یخ زدگی و سردتر شدن فضای داخل یخچال LG می‌شود. اگر رطوبت یخچال الجی شما خیلی زیادست، مطمئن شوید که مواد غذایی زیادی را در فضای کوچک یخچال نگهداری نکرده باشید. بایید بدانید اینکار شما باعث ایجاد رطوبت و در عین حال از بین رفتن جریان هوای مورد نیاز داخل یخچال شما می‌شود؛ پس به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. در ادامه بررسی های خود حتما مطمئن شوید که لاستیک اطراف درب یخچال سالم است و کیپ بسته می‌شود. اما اگر با وجود همه این موارد باز هم یخچال ال جی شما خراب است، اول از همه باید بگوییم که جای نگرانی نیست. اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی اصفهان تماس حاصل فرمایید.

شارژ گاز یخچال ال جی

شارژ گاز در یخچال ال جی با توجه به دلایل مختلف تخلیه گاز هزینه متفاوتی دارد. گاهی اوقات ممکن است گاز یخچال تمام شده و فقط باید شارژ گردد؛ اما باید بدانید که تمام شدن گاز به خودی خود رخ نمی‌دهد و می‌تواند دلایل دیگری از جمله نشت گاز یا خرابی قطعات داشته باشد. در این صورت برای عملکرد بهینه لازم است قطعه آسیب دیده تعمیر، سرویس و یا تعویض گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با تکیه بر تخصص تکنسین‌های خود و تضمین اصل بودن قطعات، تعمیر یخچال فریزر ال جی را تضمین می‌کند. با ما تماس بگیرید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی اصفهان

تعویض و تعمیر قطعات یخچال ال جی

تخصصشرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی اصلی تعمیر یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد در عیب یابی، سرویس و تعمیرات قطعات یخچال ال جی باعث شده که کمترین هزینه اضافی برای تعمیر یخچال فریزر الجی به مشتری تحمیل شود. کارشناسان خبره شرکت ماهان برتر ابتدا دستگاه را عیب‌یابی و سپس در صورت امکان، اولویت با تعمیر قطعه معیوب است. در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب، متخصصان ما با هماهنگی شما آن را با قطعه اصلی یخچال LG تعویض خواهند کرد.

در صورت لزوم برای خرید فن یخچال کندانسور، کمپرسور و فن پشت سامسونگ با ماهان سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

به طور کلی تکنسین های مجرب نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد قادر به رفع مشکلات و اختلالات ذیل درباره این نوع یخچال هستند:

 • کار نکردن فن کندانسور یخچال ال جی
 • خرابی موتور یخچال ال جی
 • عدم سرد کردن یخچال
 • ایجاد صداها و تکان های غیر عادی و گاهی شدید در یخچال ال جی
 • عدم اتوماتیک در یخچال
 • خرابی لاستیک درب یخچال
 • عدم انجام دیفراست یا ایجاد برفک در یخچال
 • روشن نشدن یخچال
 • خراب شدن برد الکترونیکی یخچال
 • خراب شدن صفحه نمایشگر

متداول‌ترین دلایل خرابی از دیدگاه تعمیرکار یخچال ال جی در ماهان برتر

در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد درباره متداولترین دلایل خرابی یخچال الجی از او سوال کردیم. ایشان گفتند:

 • استهلاک و پایان عمر قطعات
 • اتمام و یا خالی شدن ناگهانی گاز یخچال
 • نوسانات برق و شوک الکتریکی
 • وارد شدن ضربه شدید به یخچال
 • استفاده غیر اصولی و نادرست از یخچال ال جی
 • نصب غیر استاندارد یخچال و رعایت نکردن اصول و قوانین نصب و راه اندازی مرتبط
 • تعمیر نادرست توسط تعمیرکار یخچال الجی غیرحرفه‌ای

متداول‌ترین دلایل خرابی از دیدگاه تعمیرکار یخچال ال جی در ماهان برتر

 مشکلات درب یخچال‌های ال جی

 • با باز کردن درب یخچال ال جی، درب دیگری باز و بسته می‌شود
 • کامل بسته نشدن درب یخچال فریزر ال جی
 • علت صدا و بوق زدن یخچال و فریزر ال جی
 • درب یخچال ال جی بسته می‌باشد ولی آلارم باز بودن درب می‌دهد
 • با باز بودن درب یخچال ال جی به مدت طولانی آلارم باز بودن درب نمی‌دهد
این موارد می‌تواند مربوط به خرابی لولا، پایه و همچنین عدم تراز مناسب دستگاه باشد. در صورت مواجه با این ایراد ابتدا دستگاه را تراز کنید. بار اضافی داخل طبقات روی درب را کم کنید. در صورت عدم رفع ایراد ساید بای ساید ال جی جهت مراجعه تکنسین به منظور بررسی و رگلاژ درب اقدام کنید. در صورت حل نشدن مشکل با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

همانطور که می‌دانید و در جریان هستید گلدیران نمایندگی مجاز و تخصصی تعمیرات یخچال LG است؛ در صورتی که گارانتی دستگاه به اتمام رسیده بود، شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد می‌تواند برای شما تعمیرکار اعزام کند. مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر از تخصص و فروش قطعات اصلی یخچال ال جی از تمام خدمات ماهان برتر بهره ببرند. این بدان معناست که در صورت تعویض قطعات، قطعه اصلی با قطعه معیوب جایگزین می‌شوند.

تعمیرکار متخصص ماهان برتر

شرکت ماهان برتر برای ارائه بهترین خدمات، دائما آموزش نیروهای خود را به روز می‌کند. تمام متخصصان ما در نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد افراد با تجربه و حرفه ای هستند. تعمیرکار متخصص ماهان برتر با دارا بودن تجارب و دانش لازم برای تعمیر یخچال ال جی، با بیشترین دقت و کیفیت، یخچال را عیب یابی کرده و در صورت نیاز قطعات را تعمیر یا تعویض می‌کنند. در صورت لزوم با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید.

دیگر بابت تعمیر یخچال ال جی نگران نباشید

همه‌ی یخچال ها ممکن است خراب شوند، اما در صورت خرابی یخچال ال جی با ماهان برتر تماس بگیرید. تمام مشکلات یخچال شما، توسط متخصصان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال الجی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به سادگی سرویس و تعمیر خواهد شد. فرقی نمی‌کند یخچال شما چه مدلی از برند LG باشد. شما می‌توانید با کمترین هزینه دستگاهتان را تعمیر کنید. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر یخچال ال جی به دست تعمیرکاران ماهان برت هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر.

نمایندگی اصلی تعمیر یخچال LG در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

سوالات متداول در مورد نمایندگی اصلی تعمیر یخچال LG در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

در این بخش تمام سوالات پیرامون تعمیرات یخچال فریزر LG بازگو و مورد بررسی قرار می‌گیرند. با ما همراه باشید:

هزینه تعمیرات یخچال الجی چقدر است؟

هزینه تعمیرات یخچال ال جی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

آیا خدمات ارائه شده توسط شرکت ماهان برتر گارانتی می‌شود؟

بله خدمات حول تعمیرات یخچال LG ارائه می شود دارای گارانتی واقعی می‌باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید.

تعمیرکار یخچال ال جی چه زمانی اعزام می‌شود؟

بعد از ثبت آدرس در ماهان برتر بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت خرابی دستگاه برای شما تعمیرکار اعزام می گردد.

سخن آخر

خرابی یخچال همیشه در دنیای امروز اتفاق می‌افتد. اما این خرابی ها پایان کار یخچال شما نیست. تعمیرکاران باتجربه ماهان برتر راه حل‌های مناسبی برای تمامی این مشکلات و خرابی‌ها دارند. فقط کافیست با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید که به راحتی در هر ساعت از شبانه روز تعمیرکار به محل شما اعزام گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نیز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی در تهران، کرج، اصفهان و مشهد یکی از مجرب‌ترین و متخصص‌ترین تیم‌های تعمیر یخچال در در سراسر کشور و دسترس شما خواهد بود. بنابراین اگر به طور ناگهانی مشکلی برای یخچال شما پیش آمد می‌توانید به ما اعتماد کنید و با شماره‌های داخل سایت تماس بگیرید.
5/5 - (1 امتیاز)