نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس تهران، کرج، اصفهان، مشهد

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان، مشهد متشکل از متخصصان با تجربه، در مرکز اصلی تعمیر یخچال وایت هاوس با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. این مرکز خدمات تعمیر و سرویس در محل را با قطعات اصلی و اورجینال با مشاوره رایگان انجام می‌دهد. جهت آگاهی از خدمات شرکت ماهان برتر با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان نیز بهره‌مند شوید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس تهران

خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران در تمام مناطق تهران انجام می‌شود. شما کافیست با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار یا سرویسکار یخچال وایت هاوس کنید. دیگر نگران پیدا کردن تعمیرکار با تجربه و حرفه ای نباشید نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس بهترین مکان برای تعمیر و سرویس اين محصول است. زیرا با توجه به سایز و وزن يخچال جابجایی و انتقال آن به مرکز تعميرات بسیار سخت بوده و مستلزم صرف هزینه های بالایی است. این مشکل با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به کلی مرتفع می شود. خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس شرکت ماهان برتر به صورت شبانه روزی است. تعمیرات یخچال وایت هاوس و برندهای دیگر در تهران، کرج، اصفهان و مشهد توسط کارشناسان خبره ما امکان پذیر است. نمایندگی رسمی ماهان برتر با داشتن شعبات متعدد در سراسر تهران بزرگ و کشور، خدمات تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد را فراهم آورده است. برای مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان با ما تماس بگیرید.

در صورت لزوم می‌توانید از خدمات برندهای دیگر یخچال در نمایندگی ماهان سرویس اعم از ال جی، سامسونگ، بوش، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، فریجیدر، وستینگهاوس، بکو، مابه، پروفایل و کنوود نیز استفاده کنید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در محل

تعمیر یخچال وایت هاوس در محل

جابجا کردن یخچال White House برای تعمیر هزینه زیادی دارد و ممکن است هنگام حرکت به دستگاه آسیب برساند. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با دارا بودن شعبات مجاز در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران ئ همچنین کل کشور، آماده خدمت رسانی برای تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در محل به صورت شبانه روزی مورد نظر می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز با تماس با شماره‌های ذیل می‌توانید با متخصص در اسرع وقت ارتباط برقرار کنید.

خدمات به سراسر تهران و ایران

شعبه شمال تهران : 02122311533

شعبه شرق تهران : 02177053036

شعبه غرب تهران : 02144286837

شعبه جنوب تهران : 02177416022

مشکلات متداول یخچال وایت هاوس

یخچال‌های وایت هاوس مانند تمامی برندهای یخچال با مشکلاتی مواجه هستند که در زیر به رایج‌ترین مشکلات اشاره کرده‌ایم که در صورت بروز این آنها باید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد استفاده کنید:

 •  عدم سرمایش درست در یخچال وایت هاوس
 • برفک زدن در یخچال و فریزر
 • یخ زدن مواد در یخچال
 • خرابی یخ‌ساز در یخچال و فریزر وایت هاوس
 •  چکه کردن آبریز در یخچال وایت هاوس
 • خرابی فن
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال وایت هاوس
 • وجود صدای غیر طبیعی در موتور

در صورت بروز مشکل های مطرح شده در بالا برای یخچال شما، می بایست نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید تا با هزینه های بسیار پایین تری اقدام به تعمیرات آن کنید. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با اعزام متخصصان خبره و با مهارت خود در محل شما اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما می‌نماید. کافیست با ما تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه‌های نمایندگی ماهان سرویس اعم از لباسشویی ال جی، لباسشویی سامسونگ، لباسشویی بوش، لباسشویی جنرال الکتریک، لباسشویی دوو، لباسشویی اسنوا، لباسشویی فریجیدر، لباسشویی وستینگهاوس، لباسشویی بکو، لباسشویی مابه، لباسشویی پروفایل، لباسشویی وایت هاوس و لباسشویی کنوود نیز می‌توانید استفاده نمایید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس تهران کرج اصفهان مشهد

تعمیر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس

تعمیر یخچال ساید بای ساید وایت هاوس به تخصص خاصی نیاز دارد. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با 30 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و داشتن شعبات متعدد شبانه‌روزی در تهران و کل کشور آماده خدمت رسانی به شما می باشد. متخصصین شرکت ماهان برتر با گذراندن آموزش‌های تخصصی تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس را در کمترین زمان ممکن انجام می‌هند و یخچال وایت هاوس را با بهترین کیفیت تعمیر می‌کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس در شمال تهران این فرصت را برای همشهریان تهرانی فراهم می‌آورد که تنها با تماس با شماره 02122311533، ابتدا مشاوره رایگان دریافت کنند و سپس در صورت لزوم درخواست اعزام کارشناس مجرب و خبره نمایند. سرویس و تعمیر منظم یخچال وایت هاوس توسط تکنسین های مجرب و با تجربه ماهان برتر این اطمینان را به مشتری می‌دهد که تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در شمال تهران با بهترین کیفیت و کمترین زمان و همچنین استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس شرق تهران

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس در شرق تهران با بالاترین کیفیت و با استفاده از قطعات اصلی برند White House در محل مشتری ارائه می‌گردد. در صورتی که یخچال White House شما خراب شده و قصد تعمیر آن را دارید با شماره تلفن 02177053036 تماس حاصل کرده و با ذکر نوع دستگاه و مشکل آن درخواست تعمیرکار نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس غرب تهران

شرکت ماهان برتر به عنوان یک نمایندگی رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس در غرب تهران سال‌هاست که خدمات تعمیرات تخصصی ارائه می‌کند. قابل توجه همشهریان عزیز که شعبه مجاز در غرب تهران، همه مناطق منطقه غرب استان تهران را تحت پوشش قرار می‌دهد. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس غرب تهران با بهره گیری از دانش روز و متخصصان خبره، آماده ارائه خدمات بصورت شبانه روزی در سراسر غرب تهران است. فقط کافیست با شماره 02144286837 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم یخچال وایت هاوس در جنوب تهران به عنوان نمایندگی اصلی تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس را توسط کارشناسان فنی باتجریه و با دانش در مناطق جنوب تهران بزرگ با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. تمام تعمیرکاران نمایندگی ماهان برتر با قطعات یخچال White House آشنا بوده و با سال ها تجربه به محل مشتری اعزام میشوند. برای درخواست و اعزام کارشناس فقط با شماره 02177416022 تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز از خدمات دیگر دستگاه ساید باید ساید در نمایندگی ماهان سرویس اعم از ساید ال جی، ساید سامسونگ، ساید بوش، ساید جنرال الکتریک، ساید دوو، ساید اسنوا، ساید فریجیدر، ساید وستینگهاوس، ساید بکو، ساید مابه، ساید پروفایل، ساید وایت هاوس و ساید کنوود نیز استفاده کنید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس کرج

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس کرج

شرکت ماهان برتر علاوه بر تهران به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس کرج نیز فعالیت دارد و در این شهر نیز شعبه دارد. باید بدانید که یخ زدایی مواد غذایی گرم یا فریزر نشانه های آشکار خرابی یخچال وایت هاوس است. اگر با این موارد مواجه شدید، ابتدا چراغ های یخ ساز را بررسی کنید. سپس برای اطمینان بیشتر به صدای چرخش فن گوش دهید. اگر برق وجود دارد، باید حتما ترموستات داخلی را تنظیم کنید. در صورتیکه درست نشد و اگر یخچال هنوز به اندازه کافی سرد نیست، یخچال را از برق جدا کنید. بعد از جدا کردن، ابتدای از سالم بودن پریز برق اطمینان حصال کنید و یک چراغ یا لامپ را به پریز وصل کنید تا مطمئن شوید پریز برق دارد. سپس به صدای موتور یخچال وایت هاوس  در حال کار با دقت گوش دهید. حال اگر موتور یخچال کار می‌کند اما هنوز دمای داخل یخچال بالاتر از حد استاندارد می‌باشد، ممکن است یکی از قطعات مانند کمپرسور، ترموستات، رله یا تایمر یخ زدایی نیاز به تعمیر، تعویض و یا سرویس داشته باشد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در کرج در هر یک از این موارد فوق می‌تواند به محل شما کارشناس اعزام کند. فقط کافیست با شماره 02177416022 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس مشهد

خوب است بدانید که دامنه فعالیت شرکت ماهان برتر فقط به تهران و کرج ختم نمی‌شود و این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس مشهد آماده خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در سراسر شهر مشهد است. در همین راسیتا باید بدانید که یخ زدن روی کویل‌های اواپراتور نیز می‌تواند باعث نوسانات دمای داخل یخچال شود. کویل‌ها داخل یخچال هستند و بدون برداشتن پنل‌های پشتی قابل دسترسی نیستند و باید توسط تعمیرکار متخصص ماهان برتر بررسی و عیب‌یابی شوند. در صورت مواجه شدن با این مشکل، اگر ساکن شهر مشهد هستید، باید برای تعمیر یخچال White House خود با ما در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس مشهد تماس بگیرید. شماره 02177416022 را لمس کنید تا کارشناس به محل شما اعزام گردد.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس اصفهان

ماهان برتر فقط در تهران، کرج و مشهد فعالیت ندارد و با داشتن شعبات فراوان در سراسر کشور حتی شهر اصفهان را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. شرکت ما به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس اصفهان آماده خدمت رسانی شبانه روزی به همشهریان اصفهانی می‌باشد. اگر دمای یخچال شما خیلی سرد است، ابتدا باید حتما بررسی کنید که یخچال برای مدت طولانی باز نمانده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که ظروف مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شوند نشتی نداشته باشند؛ زیرا این امر باعث یخ زدگی و سردتر شدن فضای داخل یخچال White House می‌شود. اگر رطوبت یخچال وایت هاوس شما خیلی زیادست، مطمئن شوید که مواد غذایی زیادی را در فضای کوچک یخچال نگهداری نکرده باشید. بایید بدانید اینکار شما باعث ایجاد رطوبت و در عین حال از بین رفتن جریان هوای مورد نیاز داخل یخچال شما می‌شود؛ پس به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. در ادامه بررسی های خود حتما مطمئن شوید که لاستیک اطراف درب یخچال سالم است و کیپ بسته می‌شود. اما اگر با وجود همه این موارد باز هم یخچال وایت هاوس شما خراب است، اول از همه باید بگوییم که جای نگرانی نیست. اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس اصفهان تماس حاصل فرمایید.

شارژ گاز یخچال وایت هاوس

شارژ گاز در یخچال وایت هاوس با توجه به دلایل مختلف تخلیه گاز هزینه متفاوتی دارد. گاهی اوقات ممکن است گاز یخچال تمام شده و فقط باید شارژ گردد؛ اما باید بدانید که تمام شدن گاز به خودی خود رخ نمی‌دهد و می‌تواند دلایل دیگری از جمله نشت گاز یا خرابی قطعات داشته باشد. در این صورت برای عملکرد بهینه لازم است قطعه آسیب دیده تعمیر، سرویس و یا تعویض گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد با تکیه بر تخصص تکنسین‌های خود و تضمین اصل بودن قطعات، تعمیر یخچال وایت هاوس را تضمین می‌کند. با ما تماس بگیرید.

تعویض و تعمیر قطعات یخچال وایت هاوس

تعویض و تعمیر قطعات یخچال وایت هاوس

تخصصشرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی اصلی تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد در عیب یابی، سرویس و تعمیرات قطعات یخچال وایت هاوس باعث شده که کمترین هزینه اضافی برای تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس به مشتری تحمیل شود. کارشناسان خبره شرکت ماهان برتر ابتدا دستگاه را عیب‌یابی و سپس در صورت امکان، اولویت با تعمیر قطعه معیوب است. در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب، متخصصان ما با هماهنگی شما آن را با قطعه اصلی یخچال White House تعویض خواهند کرد.

در صورت لزوم برای خرید فن یخچال کندانسور، کمپرسور و فن پشت سامسونگ با ماهان سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

همانطور که می‌دانید و در جریان هستید وایت هاوس، نمایندگی مجاز و تخصصی تعمیرات یخچال White House است؛ در صورتی که گارانتی دستگاه به اتمام رسیده بود، شرکت ماهان برتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد می‌تواند برای شما تعمیرکار اعزام کند. مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر از تخصص و فروش قطعات اصلی یخچال وایت هاوس از تمام خدمات ماهان برتر بهره ببرند. این بدان معناست که در صورت تعویض قطعات، قطعه اصلی با قطعه معیوب جایگزین می‌شوند.

اهمیت ارتباط با نمایندگی یخچال White House در تهران، کرج، اصفهان و مشهد

یکی از محصولات تولیدی کمپانی White House، یخچال است که به خاطر کیفیت بالا و البته ظاهر زیبا، مشتریان زیادی از سراسر دنیا دارد. به همین دلیل سال هاست که یخچال وایت هاوس از آمریکا به بسیاری از کشورهای دنیا صادر می شود. با استفاده از محصولات کارخانه White House، می توانید از مزایا و امکانات این یخچال مدرن، بهره ببرید؛ مانند: طراحی کاربر پسند، تنوع طرح و رنگ و … . تنها مشکلی که ممکن است در استفاده از یخچال White House، با آن مواجه شوید، مسئله تعمیر و نمایندگی یخچال فریزر White House است. البته این مسئله در مورد همه محصولات خارجی وارداتی صدق می کند. زیرا کارشناسان خبره محصولات برند White House همیشه در کشور مقصد حضور ندارند و این مورد می تواند تعمیرات تخصصی یخچال آمریکایی را مختل کند.

در همین راستا ماهان برتر به عنوان نمایندگی اصلی تعمیر یخچال White House در تهران، کرج، اصفهان، مشهد آماده خدمت رسانی به شما در سرتاسر ایران عزیز است. با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار یخچال WhiteHouse

زمان دقیق برای ارتباط با تعمیرکار یخچال WhiteHouse

 • عمده مشکلاتی که گریبان گیر مشتریان می شوند، موارد زیر است:
 • یخچال وایت هاوس به صورت یکسره کار می کند. معمولا مشکل از ترموستات یخچال است؛
 • یخچال WhiteHouse صداهای زیاد می دهد؛
 • مواد غذایی در یخچال وایت هاوس سرد نمی شوند؛
 • یخ مواد غذایی در فریزر آب شده است؛
 • آب مخزن کاملا خالی شده است؛
 • سنسور یخچال WhiteHouse به درستی کار نمی کند؛
 • صفحه دیجیتالی یخچال وایت هاوس خاموش و خطا می دهد؛
 • موتور یخچال WhiteHouse کاملا از کار افتاده؛
 • یخچال وایت هاوس برفک زیادی زده؛
 • واشر درب یخچال WhiteHouse خراب شده.

در صورت مشاهده هر کدام از این موارد، با کارشناسان ماهان برتر تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل توسط ماهان برتر

تعمیر یخچال وایت هاوس در منزل توسط ماهان برتر

دستگاه‌های مدرن ارجمله یخچال وایت هاوس را حتی الامکان نباید جابجا کرد. به همین دلیل بسیار مهم است که تعمیرات یخچال وایت هاوس در محل انجام شود. به همین علت تعمیرکاران مجرب ما تمام تعمیرات تخصصی یخچال را در محل شما انجام می دهند تا یخچال وایت هاوس نیازی به جابجایی نداشته باشد.

تعمیرکار متخصص ماهان برتر

شرکت ماهان برتر برای ارائه بهترین خدمات، دائما آموزش نیروهای خود را به روز می‌کند. تمام متخصصان ما در نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد افراد با تجربه و حرفه ای هستند. تعمیرکار متخصص ماهان برتر با دارا بودن تجارب و دانش لازم برای تعمیر یخچال وایت هاوس، با بیشترین دقت و کیفیت، یخچال را عیب یابی کرده و در صورت نیاز قطعات را تعمیر یا تعویض می‌کنند. در صورت لزوم با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید.

دیگر بابت تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس نگران نباشید

همه‌ی یخچال ها ممکن است خراب شوند، اما در صورت خرابی یخچال وایت هاوس با ماهان برتر تماس بگیرید. تمام مشکلات یخچال شما، توسط متخصصان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد به سادگی سرویس و تعمیر خواهد شد. فرقی نمی‌کند یخچال شما چه مدلی از برند White House باشد. شما می‌توانید با کمترین هزینه دستگاهتان را تعمیر کنید. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس به دست تعمیرکاران ماهان برتر هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر.

نمایندگی اصلی تعمیر یخچال White House در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

سوالات متداول در مورد نمایندگی اصلی تعمیر یخچال White House در تهران، کرج، اصفهان، مشهد

در این بخش تمام سوالات پیرامون تعمیرات یخچال فریزر White House بازگو و مورد بررسی قرار می‌گیرند. با ما همراه باشید:

هزینه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس چقدر است؟

هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

آیا خدمات ارائه شده توسط شرکت ماهان برتر گارانتی می‌شود؟

بله خدمات حول تعمیرات یخچال White House ارائه می شود دارای گارانتی واقعی می‌باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید.

تعمیرکار یخچال وایت هاوس چه زمانی اعزام می‌شود؟

بعد از ثبت آدرس در ماهان برتر بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت خرابی دستگاه برای شما تعمیرکار اعزام می گردد.

سخن آخر

خرابی یخچال همیشه در دنیای امروز اتفاق می‌افتد. اما این خرابی ها پایان کار یخچال شما نیست. تعمیرکاران باتجربه ماهان برتر راه حل‌های مناسبی برای تمامی این مشکلات و خرابی‌ها دارند. فقط کافیست با شماره 02122311533 تماس حاصل فرمایید که به راحتی در هر ساعت از شبانه روز تعمیرکار به محل شما اعزام گردد. شرکت ماهان برتر به عنوان نیز به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال وایت هاوس در تهران، کرج، اصفهان و مشهد یکی از مجرب‌ترین و متخصص‌ترین تیم‌های تعمیر یخچال در در سراسر کشور و دسترس شما خواهد بود. بنابراین اگر به طور ناگهانی مشکلی برای یخچال شما پیش آمد می‌توانید به ما اعتماد کنید و با شماره‌های داخل سایت تماس بگیرید.
5/5 - (1 امتیاز)